O firme

Sme firma z Nitry, ktorá sa môže pochváliť dlhoročnou praxou v obore. Od roku 1991 sme získali nemalé skúsenosti so zákazkami najrôznejšieho rozsahu. Vždy sa snažíme maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka. Ak sú jeho predstavy rámcové, potrebuje odbornú radu či konkrétny dizajnový návrh, vždy nájdeme pomoc a riešenie.

Realizáciu našich zákaziek vždy predchádza konzultácia plánu prác a harmonogramu, výber materiálov a farebných odtieňov zo vzoriek, schválenie celkového dizajnu a dispozičného riešenia. Podľa požiadaviek zákazníkov pracujeme aj v dňoch pracovného voľna a pokoja, večerných či nočných hodinách. Súčasťou ponuky ostatných služieb sú aj drobné murárske a sádrokartonárske práce. Pracujeme iba s prvotriednymi a certifikovanými farbami a materiálmi.

10 dôvodov, prečo si vybrať práve nás:

1. vysoká kvalita pracízáruka kvality maľovanie
2. kvalitné materiály
3. dodržiavanie technologických postupov
4. poistenie proti poškodeniu majetku
5. rýchly servis - podľa možností
6. čistá práca
7. rozumné ceny
8. upratovanie po prácach
9. dlhodobé skúsenosti
10.spokojný zákazník

Servis

Vždy pomáhame zákazníkom v rozhodovaní, ak si nie sú istí a nemajú konkrétnu predstavu (napr. O použitom materíálu, farebnom odtieni a podobne).

Garancia

Naši pracovníci sú profesionáli. Sú finančne dobre ohodnotení, a preto vieme, že si svoju prácu vykonávajú kvalitne.

Kvalitné materiály

Používame zásadne len tie najkvalitnejšie materiály, viem že v tejto oblasti sa naozaj šetriť nemá používame materiály firmy Caparol, Weber, HET.

Cenová dostupnosť

Vieme že v dnešnej dobe veľa ľudí pozerá hlavne na cenovú dostupnosť, a preto každú ponuku vypracujeme na mieru pre obojstrannú spokojnosť.

O Nás

Sme úplne flexibilný, a hoci vykonávame maliarske práce v meste Nitra, máme štandardné, nie predražené ceny. Za dobu našej pôsobnosti sme nazbierali už veľa skúseností, ktoré aktívne uplatňujeme, a preto sa nemusíte báť zveriť Váš byt či dom do našich rúk. Práca nám ide od ruky a všetko robíme s úsmevom. Preto neváhajte a kontaktujte nás!

Copyright (c) malbyanatery.sk All rights reserved. Jaroslav Kahan – MAĽBY a NÁTERY, Novomeského 497/1, 949 11 Nitra.

Webovú stránku vytvoril WEBROK.SK | Tvorba web stránok - Webdesign Tvorba web stránok