Kategória

Pet 3D Ryby Tvarované Cat Hračka Interaktívna Darček Elektrické Ryby Catnip Hračka Plyšový Vankúš Bábika Simulácia Ryby Hrať Pet Hračka

Novinka

€6.13

€8.18

-25 %

Skladom

Štítky: valvet beauty blender, upír oblečenie počítať, bezdušové ventily požičiava, ventily kolesá audi a4, upír mliekarňach, odsávače pár, valvet afriky nineas, valvula gr seat ibiza, valyrian oceľové čepele, upír kostým anime.

Poznámka:

- Pozrite merania.Drobné meranie chyba je povolený v normálnom rozmedzí.

- Tam by mohlo byť trochu farebný rozdiel vzhľadom na monitor, kameru alebo iné faktory, nájdete na fyzickú položky.

Balenie zoznam

1 x Cat hračka

Odrážky: 1、Elektrické cat hračka: Tento simulovaný ryby môžu vibrovať a na jeho vlastné, ako skutočné ryby, a mačka sa nájsť viac zábavy pri hraní.

2、Realistické a zaujímavé: Pomocou 3D technológie tlače, umelé ryby vyzerá veľmi realisticky.Cat hračka bude automaticky otočiť alebo hojdačka, v ktorom mačky budú viac zaujímať, keď hrá.

3、Vysoko kvalitné materiály: Vyrobené z bavlny a krátke oblečenie, hračky, je mäkké a nebude bolieť packa mačky.Skvelé pre hryzenie, žuvanie a kope, a spánku.

4、Catnip hračky: ryby-tvarované hračka je plnené catnip, ktoré môžu vzrušovať vašej mačky a znížiť svoje emócie a stres.

5、Mať lepšie starostlivosť o domáce zvieratá: Toto živé ryby-tvarované hračka prinesie veľa zábavy, aby vaša mačka a vaša mačka nebude cítiť osamelý, keď ste ísť von.To zbavuje stresu a znižuje túžbu zničiť nábytok.

Popis: elektrický catnip ryby hračka môže skákať, veľmi realistické.To je plnené catnip, ktorá má upokojujúci a relaxačný účinok na mačacie náladu.Je vhodný pre rôzne mačky hrať interaktívne.Keď nie ste doma, mačka môže spokojne hrať na deň.

Funkcie:

1. Elektrické cat hračka: Tento simulovaný ryby môžu vibrovať a na jeho vlastné, ako skutočné ryby, a mačka sa nájsť viac zábavy pri hraní.

2. Realistické a zaujímavé: Pomocou 3D technológie tlače, umelé ryby vyzerá veľmi realisticky.Cat hračka bude automaticky otočiť alebo hojdačka, v ktorom mačky budú viac zaujímať, keď hrá.

3. Vysoko kvalitné materiály: Vyrobené z bavlny a krátke oblečenie, hračky, je mäkké a nebude bolieť packa mačky.Skvelé pre hryzenie, žuvanie a kope, a spánku.

4. Catnip hračky: ryby-tvarované hračka je plnené catnip, ktoré môžu vzrušovať vašej mačky a znížiť svoje emócie a stres.

5. Mať lepšie starostlivosť o domáce zvieratá: Toto živé ryby-tvarované hračka prinesie veľa zábavy, aby vaša mačka a vaša mačka nebude cítiť osamelý, keď ste ísť von.To zbavuje stresu a znižuje túžbu zničiť nábytok.

Balenie Zoznam:

1*Elektrické Ryby-tvarované Cat Hračka

Druh pet hračky
Názov Položky elektrické ryby
materiál Iné
Funkcie cat hračka
Hračky Typ Žuvanie Hračky

Napísať recenziu

Pet 3D Ryby Tvarované Cat Hračka Interaktívna Darček Elektrické Ryby Catnip Hračka Plyšový Vankúš Bábika Simulácia Ryby Hrať Pet Hračka

Pet 3D Ryby Tvarované Cat Hračka Interaktívna Darček Elektrické Ryby Catnip Hračka Plyšový Vankúš Bábika Simulácia Ryby Hrať Pet Hračka

Poznámka: - Pozrite merania.Drobné meranie chyba je povolený v normálnom rozmedzí. - Tam by mohlo byť trochu farebný rozdiel vzhľadom na monitor, kameru alebo iné faktory, nájdete na fyzickú položky. Balenie zoznam 1 x Cat hračka Odrážky:

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!