Kategória

1Pc Ručné Nástroje Škrabka Utility Praktické Floor Cleaner Dlaždice Čistič Povrchu Lepidla Zostatková Lopatu

Novinka

€1.89

€2.69

-29 %

Skladom

Štítky: pila keramické obklady, cítil stierkou, veľký nástroj hrudníka, nástroj obkladanie, dlažobné dosky nástroje, pražec vyrovnanie nástroje, dlaždice nástroj, aneerpower elektrickú vŕtačku, mac nástroj sady, doska škrabka.

ⅰ .Konštrukcia kroky spájanie agent

1. Príprava spájanie nástroje

Pred dlaždice spoločné spracovanie, budete musieť pripraviť stavebné náradie.Všeobecné stavebné nástroje patrí tužidlové zbrane, kliešte, papier nože, odpad noviny, a handry.

2. Prevádzka kroky spájanie agent

Odstrániť vypúšťanie tryska z tužidlové prostriedok, vziať z škrabka, spojka mimo materiál hlava s kliešťami, a potom nainštalujte vypúšťanie tryska, používať papierové nôž znížiť vypúšťanie tryska na svahu 45 stupňov spolu hrubé rebrá, a zbavuje materiál šírka ústa by mali byť v podstate rovnaká ako šírka zvaru.

3. Metódu konštrukcie

Dajte spojovací prostriedok do lepidlo zbraň, pomaly a silne uplatňuje materiál rovnomerne vo šve.Po použití jedného riadku, použite škrabka na hladký materiál v šev, akonáhle je to možné dosiahnuť hladký a svetlé plochy.Snažte nechať spájanie agent pretečeniu mimo tehla kĺbov.

4. Likvidácia uniknutého materiálu

Ak existuje akýkoľvek materiál rozliatiu z šev počas vyrovnanie proces, nevenujú pozornosť.Po 24 hodinách plnenie a konštrukcie, použite nôž na papier jemne nabrať uniknutý materiál.Použite handru s trochou acetónu alebo minerálne duchov odstrániť tužidlové agent náhodou kape na zemi.

ⅱ .konštrukcia veciach, ktoré potrebujú pozornosť

1. Na spájanie musí byť rovný a silný

Stavebný materiál musí byť hladké, pevné a bez prachu.Nepoužívajte zlá kvalita bieleho cementu alebo spoločné výplň pripraviť spodnej keď spájanie je dôležité najmä pre úzke škáry.

2. Šírka zvaru by mali byť rovnaké

Dlaždice spoločnej výstavby

S cieľom zabezpečiť celkový efekt dlažby dlažby, dlaždice spoje musia mať rovnakú šírku a šírka, a to je najlepšie používať plastový kríž polohy, v opačnom prípade to bude mať vplyv na vzhľad.Ak však malé tehly s mnohými krížové kĺby sú použité na výstavbu, zásady uplatňovania vertikálne švy prvý a potom horizontálne spoje by mali byť dodržiavané.Keď sa stretne so kríži bodov, spájanie agent sa potom injekčne a svetlo škrabanie by mali byť vynechané, aby kĺbov.Agent netečú do kríža šev.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky HEONYIRRY
Druh Ručné Náradie
DIY Dodávky Tesárstvo
Aplikácia Domácnosti Súprava Náradia
Package Prípad
Číslo Modelu Mini Ručné Nástroje Škrabka

Napísať recenziu

1Pc Ručné Nástroje Škrabka Utility Praktické Floor Cleaner Dlaždice Čistič Povrchu Lepidla Zostatková Lopatu

1Pc Ručné Nástroje Škrabka Utility Praktické Floor Cleaner Dlaždice Čistič Povrchu Lepidla Zostatková Lopatu

ⅰ .Konštrukcia kroky spájanie agent 1. Príprava spájanie nástroje Pred dlaždice spoločné spracovanie, budete musieť pripraviť stavebné náradie.Všeobecné stavebné nástroje patrí tužidlové zbrane, kliešte, papier nože, odpad noviny, a handry. 2. Prevádzka

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!