Kategória

Žirafa Wall Art Žijúcich Zvierat Vinyl Nástenné Hodiny Safari Stenu Decor Vintage Nástenné Hodiny Škôlky Dekoratívne Hodiny Hodinky

Novinka

€16.46

€19.37

-15 %

Skladom

Štítky: hodiny slon stenu, sledujte ženy dreva, hodiny dievča, bezpečnosť detí, hodinky, hodiny vody, imoo y1, deti smart hodinky, škola hodinky, ladi hodinky, hodinky vodotesné.

Vinyl Na Stenu Hodiny

Tento vintage štýl, nástenné hodiny je vyrobený z nových a pôvodných vinyl hudba nahrávanie.Toto kreatívne ručné umenie je ideálny Vianoce, Výročia, Narodeniny, Valentines alebo svadobný dar.Môžeme tiež vlastné robiť žiadne osobné dizajn pre vás, ak potrebujete zákazku dizajn alebo pre hromadné objednávky otázky, prosím, kontaktujte nás.

HODINY SPECIFICAITON

• Materiál: Vysoko kvalitná Vinylová LP, šetrné k životnému prostrediu a netoxické • Veľkosť: Normálne 12 cm Priemerom • Hodiny Pohyb: Quartz, Tichý pohyb • ciferník je Nálepky. • Konštrukcia je vyrobená z novej pôvodnej vinyl, ale to sa môže ešte malé škrabance na povrchu. •Počas výroby nástenné hodiny, sme náhodne vybrať záznamy tak, LP názov a označenie môže byť iné ako to, čo je zobrazené na obrázku.

Batéria pre Hodiny Mechanizmus

• Typ batérie: Jednou 1,5 V Oxid zinku AA Batéria (Nie je súčasťou) hodiny mechanizmus podľa aktuálnej zariadenia fit 1,5 V Oxid zinku batériu Iba,nepoužívajte, Prosím, vysoký prúd batérie,dobíjacie batérie,môžu poškodiť pohyb.

Viac Farieb Changable

Pre LED verzia svietidlá nástenné hodiny,budete mať 16 Tlačidlá diaľkového ovládača môžete prispôsobiť farby LED vinyl svetlo.S diaľkovým ovládačom, budete mať rôzne ľahké nastavenie, ktoré zahŕňajú zapnutie alebo vypnutie svetiel, pause alebo play, matný alebo zmenu rýchlosti svetla a tiež vytvoriť dúhu farieb.Diaľkový ovládač vyžadujú batéria CR2025 funkciu.Tiež jeho energeticky efektívne LED osvetlenie má dlhodobú životnosť viac ako 50.000 hodín.Je ideálny pre dekorácie a tiež veľký ako darček.LED, súčasťou je USB powered.Pls Poznámka: Diaľkový ovládač Batérie CR2025, nie je zahrnuté v dôsledku leteckej dopravy obmedzenia!

Upozornenie: Pre LED verzia Svietidlá Nástenné Hodiny, 5V DC Adaptér, bude odoslaný podľa dodaciu adresu.

Vlastné Akceptovanej Objednávky

Môžeme vytvoriť svoj vlastný Vinyl Nástenné Hodiny, ktoré vhodný s vašim potrebám a používať ho pre svoje vlastné zbierky a osobné použitie.Dajte nám vedieť, témy a návrhy, ktoré si nás chcú robiť, alebo môžete poslať snímku vášho Loga a Značky, zašleme vám návrh náčrtu.Budete môcť skontrolovať to, komentovať a požiadať o opravy (ak je potrebná), kým si nie ste úplne spokojní s dizajnom.

Zvyk, Aby Vzoriek

Materiál Telesa Vinyl
Štýl Kreatívne
Číslo Modelu GIT-1757
Formulár Jednu Tvár
Platné Umiestnenie obývacia izba
Nástenné Hodiny Typ 2 mm
Motivity Typ QUARTZ
Tvar GEOMETRICKÉ
materiál Vinyl
Priemer 30 cm
Kombinácia Oddeľuje
Vzor abstrakt
Funkcia Antický Štýl
Druh Nástenné Hodiny
Názov Značky Geek Upozornenia
Typ Displeja Ihly

Napísať recenziu

Žirafa Wall Art Žijúcich Zvierat Vinyl Nástenné Hodiny Safari Stenu Decor Vintage Nástenné Hodiny Škôlky Dekoratívne Hodiny Hodinky

Žirafa Wall Art Žijúcich Zvierat Vinyl Nástenné Hodiny Safari Stenu Decor Vintage Nástenné Hodiny Škôlky Dekoratívne Hodiny Hodinky

Vinyl Na Stenu Hodiny Tento vintage štýl, nástenné hodiny je vyrobený z nových a pôvodných vinyl hudba nahrávanie.Toto kreatívne ručné umenie je ideálny Vianoce, Výročia, Narodeniny, Valentines alebo svadobný dar.Môžeme tiež vlastné robiť žiadne osobné dizajn pre

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!